preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Fjällräven Classic

FJÄLLRÄVEN CLASSIC

Fjällräven Classic

2. apríl 2013

Fjällräven Classic  

            Príď a pripoj sa k nám na trek cez jeden z najkrajších horských regiónov na svete. Trek ťa prevedie z dedinky Nikkaluokta na juhu až po národný park Abisko na severe 110 km pozdĺž klasického turistického chodníka Kungsleden (“The King’s Trail”) vo Švédsku. Prejdeš cez dych vyrážajúce horské prostredia a bujné večne zelené doliny. Prejdeš pri úpätí impozantnej hory Mt. Kebnekaise, cez náročné a neúrodné územie Tjäktja Pass a trávnaté rašeliniská Alesjaure.

            Ponesieš si svoje vlastné vybavenie a budeš spať v stane pri šere neskorej letnej oblohy. Počas cesty prejdeš celkovo 6 kontrolných stanovíšť. Pri niektorých z nich si môžeš doplniť zásoby jedla a plynu, oddýchnuť si, navštíviť saunu, prípadne prekonzultovať zdravotný stav s lekárom.

            Každý kto prejde cieľom Fjällräven Classic starý či mladý, rýchly alebo pomalý, dostane medailu. Mnoho účastníkov si nájde spoločnosť rovnako zmýšľajúcich ľudí a vytvoria si priateľstvá, ktoré sú práve tak príjemné ako fantastické scenérie, ktoré sú všade po ceste.

            Ak sa dobre pripravíš dosiahneš úspech. Stretneš sa s divočinou, ale najlepší moment je ten, keď pocítiš, že divočina sa prišla stretnúť s tebou. Vytvoríš si priateľstvá na celý život. Tak využi túto príležitosť a pridaj sa k nám!

 

Trek

             Prejsť 110 kilometrov si vyžaduje prípravu. Rozhodne budeš musieť mať veľa nachodených kilometrov a pridať si do svojej výbavy znalosť o základoch svojho vybavenia a „horského zmyslu“. Na tejto stránke sú zhromaždené informácie, ktoré sú užitočné či už pre nováčika alebo aj pre skúseného turistu. 

            Ak potrebuješ radu, ktorá tu nie je spomenutá, alebo sa chceš s nami podeliť o svoje zážitky a skúsenosti využi diskusné fórum (v angličtine) prípadne náš Facebook alebo nás kontaktujte e-mailom treklandic@trekland.sk.

 

Fjällräven Classic mapa

 

Zdieľať článok

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ

Nový Kånken Art

Nový Kånken Art

TREK NEWS
Vlna - najgeniálnejší materiál

Vlna - najgeniálnejší materiál

RADÍME VÁM
Poľovnícka kolekcia s novinkami na jeseň 2019

Poľovnícka kolekcia s novinkami na jeseň 2019

RADÍME VÁM
História a filozofia značky Fjällräven

História a filozofia značky Fjällräven

TREK NEWS

Výhody registácie

zľava 8 % na nezľavnený tovar pri každom nákupe

automatický zber TREK bodov za každý nákup

novinky o akciách a zľavách priamo na váš email

Viac o výhodách registácie

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €